VanEps Kunneman VanDoorne Lawyers
Wij zijn bijzonder trots op onze circa 30 ondersteunende medewerkers. Hiertoe behoren personeelsfunctionarissen, marketingcoördinatoren, financiële medewerkers, secretaresses en telefonistes. Als u zoekt naar een baan in een uitdagende omgeving met prettige collega’s en gunstige voorwaarden kunt u contact opnemen met onze recruiter.

Ondersteuning

Anita Smits

Secretaresse
Vestiging: Bonaire
Tel: +5997 177 557
smits@ekvandoorne.com

Betania Francisca

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 116
francisca@ekvandoorne.com

Carolyn Isa

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 120
isa@ekvandoorne.com

Dorien Groenewoud

Marketing & Business Development Assistant
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 108
groenewoud@ekvandoorne.com

 

Erilia Rombley

Secretaresse
Vestiging: St Maarten
Tel: +1721 5422 902
rombley@ekvandoorne.com

Esther Jansen

Partner/Directeur
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 169
jansen@ekvandoorne.com

Fabienne Valpoort

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 128
valpoort@ekvandoorne.com

Gacha Cecilia

Huishoudster
Vestiging: Curacao

Humphrey Allee

Bode
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 171

Janine Wouters-Rigaud

Secretaresse
Vestiging: Aruba
Tel: +297 583 8464
wouters-rigaud@ekvandoorne.com

Jeanette Heyliger

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 121
heyliger@ekvandoorne.com

Jenesse Sabina

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 141
sabina@ekvandoorne.com

Julitza Koolman

Secretaresse
Vestiging: Aruba
Tel: +297 583 8464
koolman@ekvandoorne.com

Kimberly Sillie

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 122
sillie@ekvandoorne.com

Kristel van den Elzen

Marketing & Client Relations Coordinator
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 184
elzen@ekvandoorne.com

Laurine Thomas

Receptioniste
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400
thomas@ekvandoorne.com

Lea Pichardo

HR Assistent
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 137
pichardo@ekvandoorne.com

Marit van Rooijen

Secretaresse
Vestiging: Bonaire
Tel: +5997 177 557
rooijen@ekvandoorne.com

Maruja Mattheeuw

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 136
mattheeuw@ekvandoorne.com

Melissa Salzedo

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 274
salzedo@ekvandoorne.com

Miroushka Trapenberg

Informatie Specialist
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 119
trapenberg@ekvandoorne.com

Nancy Hoop

HR Manager
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 260
hoop@ekvandoorne.com

Nilva Paulina

Huishoudster
Vestiging: Curacao

Nynke Veenstra

Secretaresse
Vestiging: St. Maarten
Tel: +1721 5422 902
veenstra@ekvandoorne.com

Rianda Neman-Ferreira

Trademark Assistant
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 131
neman@ekvandoorne.com

 

Samira Tizraou

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 112
tizraoui@ekvandoorne.com

Sandra Hook

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 123
hook@ekvandoorne.com

Sjeandyford Richardson

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 135
richardson@ekvandoorne.com

Stèphanie Kits

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 181
kits@ekvandoorne.com

Suhaila Eisden

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 171
eisden@ekvandoorne.com

Tania Martis

Trademark Assistent
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 130
martis@ekvandoorne.com

Vivian Windster

Huishoudster
Vestiging: Curacao
     


In particular, Texas Payday Loans can cater to the needs of its residents. The main advantage of Viagra Soft Tablets comparing with other products of this type is its faster on-set effect.