VanEps Kunneman VanDoorne Lawyers
Wij zijn bijzonder trots op onze circa 30 ondersteunende medewerkers. Hiertoe behoren personeelsfunctionarissen, marketingcoördinatoren, financiële medewerkers, secretaresses en telefonistes. Als u zoekt naar een baan in een uitdagende omgeving met prettige collega’s en gunstige voorwaarden kunt u contact opnemen met onze recruiter.

Ondersteuning

Betania Francisca

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 116
francisca@ekvandoorne.com

Carolyn Isa

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 120
isa@ekvandoorne.com

Charmaine Cannegieter

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 144
cannegieter@ekvandoorne.com

Daniela Diaz

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 110
diaz@ekvandoorne.com

Diana Sanders

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 108
sanders@ekvandoorne.com

Els Alves

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 124
alves@ekvandoorne.com

Erilia Rombley

Secretaresse
Vestiging: St Maarten
Tel: +1721 5422 902
rombley@ekvandoorne.com

Esther Jansen

Partner/Directeur
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 169
jansen@ekvandoorne.com

Gacha Cecilia

Huishoudster
Vestiging: Curacao

Gerda Thodé

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 128
thode@ekvandoorne.com

Hassnah Elhage

Dutch Caribbean Desk Medewerker
Vestiging: Amsterdam
Tel: +31 (0)20 6789 412
elhage@ekvandoorne.com

Humphrey Allee

Bode
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 171

Janine Wouters-Rigaud

Secretaresse
Vestiging: Aruba
Tel: +297 583 8464
wouters-rigaud@ekvandoorne.com

Jeanette Heyliger

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 121
heyliger@ekvandoorne.com

Jenesse Sabina

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 141
sabina@ekvandoorne.com

Judesca Martina

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 135
martina@ekvandoorne.com

 

Julitza Koolman

Secretaresse
Vestiging: Aruba
Tel: +297 583 8464
koolman@ekvandoorne.com

Kristel van den Elzen

Marketing & Client Relations Coordinator
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 184
elzen@ekvandoorne.com

Laurine Thomas

Receptioniste
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400
thomas@ekvandoorne.com

Lea Pichardo

HR Assistent
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 137
pichardo@ekvandoorne.com

Lisette van Marrewijk

Secretaresse
Vestiging: Bonaire
Tel: +5997 177 557
marrewijk@ekvandoorne.com

Mariëlle Broekhart

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 158
broekhart@ekvandoorne.com

Maruja Mattheeuw

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 136
mattheeuw@ekvandoorne.com

Melissa Salzedo

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 274
salzedo@ekvandoorne.com

Miroushka Trapenberg

Informatie Specialist
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext. 119
trapenberg@ekvandoorne.com

Nicole Lourens-Hagemans

HR Officer
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 260
hagemans@ekvandoorne.com

Nilva Paulina

Huishoudster
Vestiging: Curacao

Nynke Veenstra

Secretaresse
Vestiging: St. Maarten
Tel: +1721 5422 902
veenstra@ekvandoorne.com

Rianda Neman-Ferreira

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 108
neman@ekvandoorne.com

 

Samira Tizraou

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 112
tizraoui@ekvandoorne.com

Sandra Hook

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 123
hook@ekvandoorne.com

Stèphanie Kits

Secretaresse
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 181
kits@ekvandoorne.com

Suhaila Eisden

Financiële Administratie
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 171
eisden@ekvandoorne.com

Tania Martis

Trademark Assistent
Vestiging: Curacao
Tel: +5999 461 3400 ext 130
martis@ekvandoorne.com

Vivian Windster

Huishoudster
Vestiging: Curacao


Levitra Sales UkBuying Online Viagra