VanEps Kunneman VanDoorne Attorneys

Onze mensen zijn betrouwbare professionals die excelleren op hun vakgebieden en zich betrokken en enthousiast voor u inzetten. Dit geldt niet alleen voor onze advocaten, maar ook voor onze andere medewerkers.

Onze advocaten in Aruba, Bonaire, Curacao, Saba, St Eustatius & St Maarten

J.M. Randolph S. van Eps - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 223
Fax: +5999 461 2023
eps@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 1982

Frank B.M. Kunneman - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 254
Fax: +5999 461 2023
kunneman@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Duits, Frans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 1979 (Ph.D. 1986)

Michiel R.B. Gorsira - Partner

Tel: +1 721 542 2902
Fax: +1 721 542 2907
gorsira@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Universiteit van Leiden
Afgestudeerd: 1981

G.B. (Molly) Steward - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 231
Fax: +5999 461 2023
steward@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Utrecht
Afgestudeerd: 1987

Focco W. Lunsingh Scheurleer - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 160
Fax: +5999 461 2023
lunsingh@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 1994

Mayesi R. Hammoud - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 271
Fax: +5999 461 2023
hammoud@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 2001

C.G.K. (Kamla) Besançon - Partner

Tel: +1 721 542 2902
Fax: +1 721 542 2907
besancon@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 1997

Tom Peeters - Partner

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
peeters@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Frans
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Open Universiteit Nederland (Internationaal- en Privaatrecht), Technische Universiteit Eindhoven (Bedrijfskunde), INSEAD
Afgestudeerd: 1999 (Rechten 2004)

Rogier F. van den Heuvel - Counsel

Tel: +5999 461 3400 ext 156
Fax: +5999 461 2023
heuvel@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 2001

Kimberley de l'Isle - Counsel

Tel: +5999 461 3400 ext 172
Fax: +5999 461 2023
delisle@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans, Papiamento
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Aruba
Afgestudeerd: 2003

Natasha Joubert - Counsel

Tel: +5999 461 3400 ext 180
Fax: +5999 461 2023
joubert@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Groningen
Afgestudeerd: 2005

Robbert Kroon - Counsel GRC

Tel: +5999 461 3400 ext 291
Fax: +599 9 461 2023
kroon@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Sociologie (Organisatie & Beleid)
Afgestudeerd: Augustus 1996

Agrarische Hogeschool Delft
Bedrijfskunde (Informatie Management)
Afgestudeerd: Juni 1992

Steffen R. Hagen - Senior Associate

Tel: +297 583 8464
Fax: +297 583 8442
hagen@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Aruba
Opleiding: Universiteit van Utrecht
Afgestudeerd: 2001

Godelieve Wesselingh - Senior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 221
Fax: +5999 4612023
wesselingh@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Utrecht
Afgestudeerd: 2008

Roderik B. van Hees - Senior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 175
Fax: +5999 461 2023
hees@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Leiden, Vrije Universiteit Amsterdam, Law Firm School
Afgestudeerd: 2008

Thijs J. Leijsen - Associate

Tel: +599 717 7557 ext 406
Fax: +599 717 5115
leijsen@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit Maastricht & Universiteit van Westminster, Londen
Afgestudeerd: 2004

Sophie van Lint - Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
lint@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit van Tilburg
Afgestudeerd: 2005

Daan Jacobs - Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 166
Fax: +5999 461 2023
jacobs@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Vrije Universiteit Amsterdam, Universiteit van Curaçao
Afgestudeerd: 2010

Shalini Sadal - Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 275
Fax: +5999 461 2023
sadal@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus University Rotterdam
Afgestudeerd: 2009

Stan van Liere - Associate

Tel: +1721 542 2902
Fax: +1721 542 2907
liere@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Universiteit Utrecht
Afgestudeerd: 2009

Brechtje Huiskes - Junior Associate

Tel: +297 583 8464
Fax: +297 583 8442
huiskes@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Frans
Vestiging: Aruba
Opleiding: Universiteit van Maastricht
Afgestudeerd: 2012

Daniëlla Engelhardt - Junior Associate

Tel: +1 721 5422 902 ext 604
Fax: +1 721 5422 907
engelhardt@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Erasmus University Rotterdam
Afgestudeerd: 2013

Aziz Talmricht - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 276
Fax: +5999 461 2023
talmricht@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2012

Vincent A.J. Abbing - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 154
Fax: +5999 461 2023
abbing@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits, Frans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Radboud Universiteit Nijmegen
Afgestudeerd: 2011

Brian L.J. Zending - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 183
Fax: +5999 461 2023
zending@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 2012

Raoul Profijt - Junior Associate

Tel: +5999 4613400 ext 152
Fax: +5999 4612023
profijt@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2012

Tessa Breugom - Junior Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
breugom@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Vrije Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2014

Aubrich (G.A.H.) Bakhuis - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 397
Fax: +5999 461 2023
bakhuis@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 2010

Rens (L.A.) Groen - Junior Associate

Tel: +1 (721) 542 2902 ext 608
Fax: +1 (721) 542 2907
groen@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans, Duits, Frans, Russisch
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 2014

Tiffany de Palm - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 292
Fax: +5999 461 2023
palm@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Tilburg
Afgestudeerd: 2015

Brenda Stuart - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 220
Fax: +5999 461 2023
stuart@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2014

Lorena Navia Rodriguez - Junior Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
navia@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit Utrecht, Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2013

Sixiènne S. Jansen - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 189
Fax: +5999 461 2023
sjansen@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: Curacao
Opleiding: Vrije Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2013

Seyed Navid Zahedi - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 151
Fax: +5999 461 2023
zahedi@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Perzisch, Arabisch
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2012

Carlos Winkel - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 255
Fax: +5999 461 2023
winkel@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 2015
Mit Viagra LangerThere are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States.