VanEps Kunneman VanDoorne Attorneys

Onze mensen zijn betrouwbare professionals die excelleren op hun vakgebieden en zich betrokken en enthousiast voor u inzetten. Dit geldt niet alleen voor onze advocaten, maar ook voor onze andere medewerkers.

Onze advocaten in Aruba, Bonaire, Curacao, Saba, St Eustatius & St Maarten

J.M. Randolph S. van Eps - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 223
Fax: +5999 461 2023
eps@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 1982

Frank B.M. Kunneman - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 254
Fax: +5999 465 7571
kunneman@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Duits, Frans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 1979 (Ph.D. 1986)

Michiel R.B. Gorsira - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 222
Fax: +5999 461 2023
gorsira@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Leiden
Afgestudeerd: 1981

G.B. (Molly) Steward - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 231
Fax: +5999 461 2023
steward@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Utrecht
Afgestudeerd: 1987

Focco W. Lunsingh Scheurleer - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 160
Fax: +5999 461 2023
lunsingh@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 1994

Mayesi R. Hammoud - Partner

Tel: +5999 461 3400 ext 271
Fax: +5999 461 2023
hammoud@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 2001

C.G.K. (Kamla) Besançon - Partner

Tel: +1 721 542 2902
Fax: +1 721 542 2907
besancon@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans, Frans
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 1997

Mark Kater - Senior Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
kater@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit van Groningen
Afgestudeerd: 1994

Rogier F. van den Heuvel - Senior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 156
Fax: +5999 461 2023
heuvel@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 2001

Kimberley de l'Isle - Senior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 172
Fax: +5999 461 2023
delisle@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans, Papiamento
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Aruba
Afgestudeerd: 2003

Tom Peeters - Senior Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
peeters@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Frans
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Open Universiteit Nederland (Internationaal- en Privaatrecht), Technische Universiteit Eindhoven (Bedrijfskunde), INSEAD
Afgestudeerd: 1999 (Rechten 2004)

Sabine M. Altena - Senior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 186
Fax: +5999 461 2023
altena@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Groningen
Afgestudeerd: 1997

Robbert Kroon - Counsel GRC

Tel: +5999 461 3400 ext 291
Fax: +599 9 461 2023
kroon@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Sociologie (Organisatie & Beleid)
Afgestudeerd: Augustus 1996

Agrarische Hogeschool Delft
Bedrijfskunde (Informatie Management)
Afgestudeerd: Juni 1992

Carine A.D. Jänsch - Of Counsel

Tel: +5999 461 3400
Fax: +5999 461 2023
jansch@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 1995

Freeke F. Kunst - Of Counsel

Tel: +5999 461 3400
Fax: +5999 461 2023
kunst@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Spaans, Duits
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Leiden
Afgestudeerd: 1996

Natasha Joubert - Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 180
Fax: +5999 461 2023
joubert@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Groningen
Afgestudeerd: 2005

Thijs J. Leijsen - Associate

Tel: +599 717 7557 ext 406
Fax: +599 717 5115
leijsen@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit Maastricht & Universiteit van Westminster, Londen
Afgestudeerd: 2004

Peter van Dort - Associate

Tel: +1 721 5 422 902 ext 605
Fax: +1 721 5 422 907
dort@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Radboud Universteit Nijmegen
Universteit Antwerpen
Afgestudeerd: 2007

Willemieke Princée - Associate

Tel: +599 9 461 3400 ext 166
Fax: +599 9 461 2023
princee@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Tilburg
Afgestudeerd: 2007

Miriam M. den Boogert - Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 397
Fax: +5999 461 2023
boogert@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Groningen
Afgestudeerd: 1998

Sueena Francisco - Associate

Tel: +599 9 461 3400 ext 220
Fax: +599 9 461 2023
francisco@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Utrecht
Afgestudeerd: 2006

Godelieve Wesselingh

Tel: +5999 461 3400 ext 221
Fax: +5999 4612023
wesselingh@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit Utrecht
Afgestudeerd: 2008

Sophie van Lint - Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
lint@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit van Tilburg
Afgestudeerd: 2005

Karina D. Keizer - Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 175
Fax: +5999 461 2023
keizer@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2010

Dirk Ormel - Junior Associate

Tel: +297 583 8464
Fax: +297 583 8442
ormel@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Aruba
Opleiding: Universiteit Leiden
Afgestudeerd: 2011

Shalini Sadal - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 275
Fax: +5999 461 2023
sadal@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus University Rotterdam
Afgestudeerd: 2009

Nathalie M. Tackling - Junior Associate

Tel: +1721 542 2902 ext 606
Fax: +1721 542 2907
tackling@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Spaans, Frans
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: The George Washington University Law School
Afgestudeerd: 2012

Brechtje Huiskes - Junior Associate

Tel: +297 583 8464
Fax: +297 583 8442
huiskes@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Frans
Vestiging: Aruba
Opleiding: Universiteit van Maastricht
Afgestudeerd: 2012

Charlotte (Lotte) M. Dunnink - Junior Associate

Tel: +599 717 7557
Fax: +599 717 5115
dunnink@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Bonaire
Opleiding: Universiteit van Tilburg
Afgestudeerd: 2012

Gerald de Jong - Junior Associate

Tel: +1 721 542 2902
Fax: +1 721 542 2907
jong@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Erasmus Universiteit
Afgestudeerd: 2011

Len Huard - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 292
Fax: +5999 461 2023
huard@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu, Frans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Utrecht
Afgestudeerd: 2012

Daniëlla Engelhardt - Junior Associate

Tel: +1 721 5422 902 ext 604
Fax: +1 721 5422 907
engelhardt@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Papiamentu
Vestiging: St. Maarten
Opleiding: Erasmus University Rotterdam
Afgestudeerd: 2013

Aziz Talmricht - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 276
Fax: +5999 461 2023
talmricht@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2012

Vincent A.J. Abbing - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 154
Fax: +5999 461 2023
abbing@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels, Duits, Frans
Vestiging: Curacao
Opleiding: Radboud Universiteit Nijmegen
Afgestudeerd: 2011

Brian L.J. Zending - Junior Associate

Tel: +5999 461 3400 ext 180
Fax: +5999 461 2023
zending@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Erasmus Universiteit Rotterdam
Afgestudeerd: 2012

Raoul Profijt

Tel: +5999 4613400 ext 152
Fax: +5999 4612023
profijt@ekvandoorne.com

Talen: Nederlands, Engels
Vestiging: Curacao
Opleiding: Universiteit van Amsterdam
Afgestudeerd: 2012
Buy Levitra VardenafilOrder Sildenafil Online